You've successfully subscribed to Tolga Altaş
Great! Next, complete checkout for full access to Tolga Altaş
Tekrar hoşgeldiniz! Başarıyla giriş yaptınız.
Başarılı! Hesabınız aktif edildi, artık tüm içeriklere erişebilirsiniz.

Yorum Politikası

tolgaaltas.com'a hoşgeldiniz, yorumlarda herkesin kendini eşit ve özgür bir biçimde ifade etmesi için özen gösteriyoruz. Ancak bu yorumların tamamen kuralsız olduğu anlamına gelmiyor; troll, istenmeyen mesaj ve kötüye kullanım gibi durumlarda yorumlarınız moderatör denetimi ardından yayından kaldırılabilir. Yorum bölümü yazarlar ile okuyucular için harika bir buluşma noktasıdır, lütfen diğer insanların da harika vakit geçirmesine yardımcı olmak için kırıcı olmayın ve aşağıdaki kurallara uyun;

  • Kibar olun - Yorumlarınızda kimseye kaba davranmayın ve diğer okuyucuların görüşlerine saygı gösterin. İnsanlara yüzyüzeyken söyleyemediğiniz herhangi bir şeyi yorumlar kısmında da söylememeniz gerektiğini unutmayın. Ekranın diğer tarafında da bir insanın olduğunu ve kelimelerinizin insanları etkileyebileceğini hatırlatmak isteriz.
  • Troll eylemlerde bulunmayın - Yazılar ve yazarlar hakkındaki eleştirilerinize herhangi bir sansür uygulamıyoruz ancak tartışmaya değer katmayan veya hakaret içeren yorumları istisnasız sildiğimizi bilmenizi isteriz.
  • İstenmeyen yorumlar - Lütfen içeriklerle ilgili olmayan istenmeyen mesajlar göndermeyin. Bu istenmeyen mesajlar genellikle tanıtım ve reklam amacı taşımaktadırlar ve bunlara müsamma göstermiyoruz. Eğer yazarlarımızın ilgisini çeken bir ürün ise elbet burada bir gün yer alacaktır.

Basit bir cümle ile ifade etmek gerekirse yorum politikamız "Ahmak olmayın," kuralını içermektedir. Eğer bu yönergede yer alan herhangi bir maddeyi ihlal ettiğinizde yorum göndermeniz kısıtlanacaktır.

Eğer yorum politikamıza uymayan bir yorum gördüyseniz bayraklayarak yorum alanını herkes için daha iyi bir yer haline getirmemize yardımcı olabilirsiniz.

Mutlu yorumlar!