Hakkımda

Herkese merhaba! Ben Tolga Altaş, 17 Mayıs 1995 yılında Samsun’da doğdum. İlkokul ve Lise yıllarımı doğduğum şehir olan Samsun’da tamamladım. Lisans eğitimimi Konya Selçuk Üniversitesi Turizm İşletmeciliği üzerine gerçekleştirdim, şimdi ise Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi (Gazi Üniversitesi olarak da bilinir) Lisansüstü Enstitüsünde Turizm İşletmeciliği yüksek lisansı programındayım.

Çevrimiçi dünyadaki varlığım 2005 yılından itibaren forumlarda başladı, ardından web siteleri ve grafik tasarımına ilgi duymaya başladım. 2008 yılından itibaren DataLife Engine, 2019 yılından itibaren ise Flarum için destek veriyorum. Her ne kadar hoşlanmasam da bazen WordPress ile de çalışmak zorunda kalıyorum. Bugüne kadar sayamayacağım adet internet sitesi hazırladım.

Uzun yıllar boyunca freelance olarak yukarıda bahsettiğim altyapıları kullanarak insanlar için internet siteleri hazırladım ve grafikler oluşturdum. Turizm sektöründe ise kısa süreli stajlarımı gerçekleştirmek dışında herhangi bir aktif poziyonda yer almadım. Aralık 2016 ile Kasım 2017 yılları arasında Microsoft Türkiye’de Windows Elçisi olarak görev aldım ve bu proje kapsamında birden fazla ödüle layık görüldüm.

Kişisel e-günce kendi görüşlerimi diğer içeriklerin arasında kaybolmadan bir arada derleyebilmek için hazırladım. Umarım e-güncede yer alan içerikleri işe yarar bulursunuz.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Sonun da sonu olabilir.

  • Yer aldığım projeler: DLETurk, mukuz, süzlük, BirebirSor, NetteOto, Pencereler, MSFThaber, TURİB, MTCON, TUADER, TURAK ve listede yer almayan bazı özel projelerin sitelerini hazırladım ve yayınlarını üstlendim.
  • Satın almayı istediklerim: Amazon
İletişimde Kalalım

Gönderiler hakkındaki fikirlerinizi iletmek için yorumları kullanabilirsiniz. Son gönderilerden haberdar olmak için gönderilerin sonunda yer alan forma elektronik postanı bırakabilirsin, asla istenmeyen ileti göndermem. Eğer özel bir konu ise iletişime geçmek için formu kullanabilirsiniz. Sosyal medyada takip etmek için ise Vero hesabıma göz atın.

Takip Et Yer imleri