Tolga Altaş Avatar

Tolga Altaş

Digital Marketing Specialist | Samsun, Turkey

Herkese merhaba! Ben Tolga Altaş, 17 Mayıs 1995 yılında Samsun’da doğdum. İlkokul ve Lise yıllarımı doğduğum şehir olan Samsun’da tamamladım. Lisans eğitimimi Konya Selçuk Üniversitesi Turizm İşletmeciliği üzerine gerçekleştirdim, şimdi ise Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi (Gazi Üniversitesi olarak da bilinir) Lisansüstü Enstitüsünde Turizm İşletmeciliği yüksek lisansı programındayım. Çevrimiçi dünyadaki varlığım 2005 yılından itibaren forumlarda başladı, ardından web siteleri ve grafik tasarımına ilgi duymaya başladım. 2008 yılından itibaren DataLife Engine, 2019 yılından itibaren ise Flarum için destek veriyorum. Her ne kadar hoşlanmasam da bazen WordPress ile de çalışmak zorunda kalıyorum. Bugüne kadar sayamayacağım adet internet sitesi hazırladım.

İletişimde Kalalım

Gönderiler hakkındaki fikirlerinizi iletmek için yorumları kullanabilirsiniz. Son gönderilerden haberdar olmak için gönderilerin sonunda yer alan forma elektronik postanı bırakabilirsin, asla istenmeyen ileti göndermem. Eğer özel bir konu ise iletişime geçmek için formu kullanabilirsiniz. Sosyal medyada takip etmek için ise Vero hesabıma göz atın.


Yakın kalalım mı?

Buraya kadar geldiysen daha yakın kalabiliriz. Vero üzerinden beni takip edebilir ve blog gönderiler haricinde de nelerle ilgilendiğime göz atabilirsin.