Riley Stearns, yeni filmi ile geliyor: DUAL

Riley Stearns büyük ihtimalle Türkiye özelinde konuşacak olursak pek az kişinin tanıdığı bir yönetmen. Kendisini belki bir yönetmen olarak tanımıyor olsanız bile Mary Elizabeth Winstead’in eski eşi olarak tanıyabilirsiniz. Ancak Riley Stearns‘ü yönetmen olarak tanımak isteyeceğinize eminim. Kendisi bugüne kadar Faults ve The Art of Self-Defense filmlerini yazdı ve yönetti.

Kendisi şimdi yeni filmi olacak olan DUAL ile beyaz perdede boy gösterecek. Hali hazırda The Art of Self-Defense’de çalıştığı Jesse Eisenberg de dahil olmak üzere Karen Gillian, Beulah Koale, Aaron Paul ve Martha Kelly‘nin de kadrosunda yer alacağı film bilim kurgu gelirim konusunda olacak. Stearns, bu filmde arkadaşları ve ailesinde oluşacak üzüntüyü hafifletmek için kendisini klonlayan ölümcül hastalığa sahip Gillan’ın hayat verdiği karakterin hikayesini anlatacak. Ancak Gillan’ın karakteri, filmde mucizevi bir şekilde iyileştikten sonra klonunu ortadan kaldırmaya çalışırken başarısız olur ve mahkeme de ikisinden birinin ölmesi gereken bir düelloya karar verir.

Filmi hem yazıp hem de yönetecek olan Riley Stearns, XYZ Films ile anlaştı ve çekimlerin bu yaz gerçekleşeceği bilgisi de paylaşıldı.

Şimdilik film hakkında tüm bildiklerimiz bunlar ve benim için bu kadar bilgi bile filmi merak etmemi sağladı, çünkü yönetmenin ilk uzun metraj filmi Faults her ne kadar nevişahsına münhasır olsa da çok beğenimi kazanmamıştı ancak ikinci uzun metraj filmi olan The Art of Self-Defense’i izlerken gerçekten oldukça keyifli vakit geçirmiştim. Stearns, yine filminin geçtiği kurgu evrenin esaslarına bağlı kalarak bize güzel ve farklı bir hikaye anlatacak gibi gözüküyor. Şimdiden patlamış mısır stoğumu kontrol ediyorum.


Sıradaki

2022?

2022 kayadan toz aldı. 2022'nin çok şey götürdüğünü zannettiğim anlar olsa da yılın sonunda hiç de öyle olmadığını görmüş oldum. Geçtiğimiz yıl bir şeyler götürmüş olabilir, ancak yerine koyamayacağım pek çok şey kattı.

Ghost CMS için Yandex Turbo Pages akışı oluşturma

Lifalif Ay Çekirdekli & Domatesli Yulaf Topları

Benzer İşlerYakın kalalım mı?

Buraya kadar geldiysen daha yakın kalabiliriz. Vero üzerinden beni takip edebilir ve blog gönderiler haricinde de nelerle ilgilendiğime göz atabilirsin.