You've successfully subscribed to Tolga Altaş
Great! Next, complete checkout for full access to Tolga Altaş
Tekrar hoşgeldiniz! Başarıyla giriş yaptınız.
Başarılı! Hesabınız aktif edildi, artık tüm içeriklere erişebilirsiniz.
Ghost CMS için Biron Themes Temaları artık Türkçe

Ghost CMS için Biron Themes Temaları artık Türkçe

Ghost CMS için Biron Themes tarafından satılan dört tema artık Türkçe olarak satın alınabilinir.

Tolga Altaş
Tolga Altaş

Geçtiğimiz aylarda Ghost CMS için ücretsiz temalar yayınlayan GodoFredo ve ücretli temalar hazırlayan Aspire Themes'in temalarını çevirmiştim.

Şimdi ise Biron Themes'e ait dört ücretli ve üç ücretsiz temanın çevirini gerçekleştirdim. Ücretli temalar arasında Ghost CMS için tercih edilen en popüler temalardan birisi olan Auden da bulunuyor. Auden haricinde ise Joben, Yoffa ve Voice da çevrilen ücretli temalar arasında bulumakta. Ücretsiz temalar arasında ise Gazette, Biron ve Escript yer almakta. Temaların her birisi $59 fiyat etiketiyle satışta ancak bültene abone olarak %10 indirim elde edebileceğinizi unutmayın.

Yukarıda yer alan bağlantılara tıklayarak Biron Themes'in sitesini ziyaret edebilir ve temaların canlı önizlemelerine göz atabilirsiniz. Temaları satın aldıktan sonra locales/tr.json dosyasını açarak cümleleri değiştirebilirsiniz. Çevirisini gerçekleştirdiğim temaların Türk kullanıcılara satışından herhangi bir yüzde almadığımı hatırlatmakta fayda var. Bu tür eylemleri Türk kullanıcılar tarafından Ghost CMS'e ait diledikleri içeriklere kolayca erişebilmesi adına gerçekleştiriyorum.

Umarım Biron Themes tarafından geliştirilen temalardaki Türkçe dil desteği, Ghost CMS'e geçmeye istekli Türk kullanıcılar tarafından faydalı olur. Şu anda yönetim paneli için herhangi bir dil desteğinin bulunmadığını da hatırlatmakta fayda var, yalnızca tema metinleri için çeviri özelliği mevcut.