teknoloji,

Ghost CMS için Biron Themes Temaları artık Türkçe

Tolga Altaş Tolga Altaş Takip Et Jul 16, 2020 · 1 dakikada okunur
Ghost CMS için Biron Themes Temaları artık Türkçe
Paylaşın

Geçtiğimiz aylarda Ghost CMS için ücretsiz temalar yayınlayan GodoFredo ve ücretli temalar hazırlayan Aspire Themes‘in temalarını çevirmiştim.

Şimdi ise Biron Themes‘e ait dört ücretli ve üç ücretsiz temanın çevirini gerçekleştirdim. Ücretli temalar arasında Ghost CMS için tercih edilen en popüler temalardan birisi olan Auden da bulunuyor. Auden haricinde ise Joben, Yoffa ve Voice da çevrilen ücretli temalar arasında bulumakta. Ücretsiz temalar arasında ise Gazette, Biron ve Escript yer almakta. Temaların her birisi $59 fiyat etiketiyle satışta ancak bültene abone olarak %10 indirim elde edebileceğinizi unutmayın.

Yukarıda yer alan bağlantılara tıklayarak Biron Themes’in sitesini ziyaret edebilir ve temaların canlı önizlemelerine göz atabilirsiniz. Temaları satın aldıktan sonra locales/tr.json dosyasını açarak cümleleri değiştirebilirsiniz. Çevirisini gerçekleştirdiğim temaların Türk kullanıcılara satışından herhangi bir yüzde almadığımı hatırlatmakta fayda var. Bu tür eylemleri Türk kullanıcılar tarafından Ghost CMS’e ait diledikleri içeriklere kolayca erişebilmesi adına gerçekleştiriyorum.

Umarım Biron Themes tarafından geliştirilen temalardaki Türkçe dil desteği, Ghost CMS’e geçmeye istekli Türk kullanıcılar tarafından faydalı olur. Şu anda yönetim paneli için herhangi bir dil desteğinin bulunmadığını da hatırlatmakta fayda var, yalnızca tema metinleri için çeviri özelliği mevcut.

Bültene Abone Ol
Son gönderilerden ilk sen haberdar ol. Asla istenmeyen ileti almadan!
Tolga Altaş
Tolga Altaş tarafından yazıldı Takip Et
So long, and thanks for all the fish.