Ghost CMS için Biron Themes Temaları artık Türkçe

Geçtiğimiz aylarda Ghost CMS için ücretsiz temalar yayınlayan GodoFredo ve ücretli temalar hazırlayan Aspire Themes‘in temalarını çevirmiştim.

Şimdi ise Biron Themes‘e ait dört ücretli ve üç ücretsiz temanın çevirini gerçekleştirdim. Ücretli temalar arasında Ghost CMS için tercih edilen en popüler temalardan birisi olan Auden da bulunuyor. Auden haricinde ise Joben, Yoffa ve Voice da çevrilen ücretli temalar arasında bulumakta. Ücretsiz temalar arasında ise Gazette, Biron ve Escript yer almakta. Temaların her birisi $59 fiyat etiketiyle satışta ancak bültene abone olarak %10 indirim elde edebileceğinizi unutmayın.

Yukarıda yer alan bağlantılara tıklayarak Biron Themes’in sitesini ziyaret edebilir ve temaların canlı önizlemelerine göz atabilirsiniz. Temaları satın aldıktan sonra locales/tr.json dosyasını açarak cümleleri değiştirebilirsiniz. Çevirisini gerçekleştirdiğim temaların Türk kullanıcılara satışından herhangi bir yüzde almadığımı hatırlatmakta fayda var. Bu tür eylemleri Türk kullanıcılar tarafından Ghost CMS’e ait diledikleri içeriklere kolayca erişebilmesi adına gerçekleştiriyorum.

Umarım Biron Themes tarafından geliştirilen temalardaki Türkçe dil desteği, Ghost CMS’e geçmeye istekli Türk kullanıcılar tarafından faydalı olur. Şu anda yönetim paneli için herhangi bir dil desteğinin bulunmadığını da hatırlatmakta fayda var, yalnızca tema metinleri için çeviri özelliği mevcut.


Sıradaki

2022?

2022 kayadan toz aldı. 2022'nin çok şey götürdüğünü zannettiğim anlar olsa da yılın sonunda hiç de öyle olmadığını görmüş oldum. Geçtiğimiz yıl bir şeyler götürmüş olabilir, ancak yerine koyamayacağım pek çok şey kattı.

Philips SpeedPro Max: Fiyat ve performans açısından en iyisi

Ghost CMS için Aspire Themes temaları artık Türkçe

Benzer İşlerYakın kalalım mı?

Buraya kadar geldiysen daha yakın kalabiliriz. Vero üzerinden beni takip edebilir ve blog gönderiler haricinde de nelerle ilgilendiğime göz atabilirsin.